|
Printable Version of Topic
Click here to view this topic in its original format |
| Forums > Super Sound > Bud Powell - Bouncing With Bud (1962), [MFSL UDCD 703] |
| Posted by: drobovik on 24-12-2010, 00:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Posted by: adjonja on 24-12-2010, 01:12 |
|
суун - это трек или ....? ...что, опять жЫвотину мучать? |
| Posted by: drobovik on 24-12-2010, 01:19 | ||||
|
| Posted by: adjonja on 24-12-2010, 01:35 | ||||||
|
| Posted by: satori on 24-12-2010, 16:43 |
|
Бааалин! Неужели он самый?.. СПАСИБО!! Санта все-таки есть!!! УРА-УРА-УРА!!! п.с. а я зажал двести долларов за диск |
| Posted by: drfr on 24-12-2010, 20:23 |
|
Yes, yes, yes! There`s only one left ... Spasibo. |
| Posted by: drobovik on 26-12-2010, 00:17 |
|
"soon" наступило |
| Posted by: adjonja on 26-12-2010, 00:54 | ||
|
| Posted by: drobovik on 26-12-2010, 02:01 | ||||
|
| Posted by: adjonja on 26-12-2010, 02:04 | ||||||
|
| Posted by: drobovik on 26-12-2010, 02:05 |
|
Дожили, уже намёки им нужны |