|
Printable Version of Topic
Click here to view this topic in its original format |
| Forums > Глюкодром > Lan Home |
| Posted by: ctam on 30-04-2004, 22:59 |
|
Проблема с домашней сетью , модем USB глушит сетевуху . Чё делать не знаю |
| Posted by: TEXHIK on 01-05-2004, 05:02 |
| http://practicallynetworked.com/sharing/dsl.htm (http://practicallynetworked.com/sharing/dsl.htm |