![]() |
| NetLab · Rules · Torrent Tracker · Have a problem? · Eng/Rus |
Help
Search
Members
Gallery
Calendar
|
| Welcome Guest ( Log In | Register | Validation ) | Resend Validation Email |
| Pages: (2) < 1 [2] ( Show unread post ) |
|
Posted: 14-02-2009, 11:08
(post 16, #880485)
|
||||
|
Newbie Group: Members Posts: 19 Warn:0% |
|
||||
|
Posted: 14-02-2009, 16:58
(post 17, #880527)
|
||
|
Сварливый Мозг Клуба Group: Roots Posts: 22908 |
из комманд-промпта. |
||
|
Posted: 15-02-2009, 01:37
(post 18, #880653)
|
||
|
Pro Member Group: Members Posts: 861 Warn:0% |
это окошко в all programs -> accessories -> command prompt PS Oх, совсем засыпаю - FiL, я не заметил что ты ответил.. This post has been edited by Sandro2 on 15-02-2009, 01:41 |
||
|
Posted: 17-02-2009, 09:38
(post 19, #881057)
|
||
|
Newbie Group: Members Posts: 19 Warn:0% |
Sandro2FiL спасибо что ответили, один ответ дополнил другого, в моем понимании. |
||

