Тартак - Музичний лист щастя (2004), EAC/APE/CUE
 LaSet Member is Offline
   Posted: 30-07-2004, 02:27 (post 1, #285729)

Member

Group: Members
Posts: 129
Warn:0%-----
Артист:Тартак
Альбом:Музичний лист щастя, 2004
Жанр:Rap / Hip Hop
Формат файла:EAC/APE + 2 Відеокліпи /RAR
Ссылка:CD 3 clicks
Нахождение:eDonkey
Примечание:516 Мб

Новий альбом одного з найенергійніших сучасних гуртів на українській сцені. Він виправдовує сподівання – бо вибухає. Сашко Положинський, фронтмен гурту, якось назвав себе, якщо не помиляюся, лагідним хуліганом. Цей же епітет можна віднести і до творчості гурту „Тартак” в цілому. Бо, не зважаючи на потужний енергетичний заряд, присутній у практично кожній композиції, ця музика не є агресивною. Ніби в пику сучасній альтернативній музиці, яка час від часу схожа на колекцію ціпків, кастетів, биток та інших предметів, небезпечних для життя та здоров’я як оточуючих, так і самих виконавців. Ні, „Тартак” не причесаний гладенько молодий „чемодан”, не покірний собака – але він не злий, навіть тоді, коли лається. Його творчість несе якусь дуже позитивну енергію, бажання щось робити прямо зараз і прямо тут – але не руйнувати, а створювати. Чи хоча б просто потанцювати. Мені здається, що сьогодні „Тартак” – це не просто музика, а й образ людини міста, яка своє місто любить. Як і своє місце в ньому. Людини, яка полюбляє ходити пішки – і помічати довкола ознаки життя, які неможливо побачити через вікна авто чи квартири. Людини, в якої достатньо внутрішньої енергії, щоб любити цей світ. Як на мене – дуже цінно.

1. Мила
2. Дівчата
3. Борода руда
4. Нашеліто
5. Моя любов, моя ненависть
6. Лайливе слово
7. Інді я
8. Весело!
9. Комп'ютерні тигри
10.Щось
11.Стільникове кохання
12.Іди тусуйся!
13.Це ваше свято
14.Хулігани
15.Я не хочу
16.Поцілуй

Відео бонус

1. Хулігани
2. Наше літо

Реліз: SHARE.NET.UA


PM Shared files Users Website
Top Bottom
Topic Options